لوگو سایت
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

المنتور 3.3 – معرفی Website Kits

4/5 - (9 امتیاز)

نسخه جدید المنتور یعنی 3.3 انقلابی در کار طراحی سایت ایجاد خواهد کرد. این ویژگی روند ایجاد پروژه های جدید را تسریع بخشیده و به شما امکان می دهد تا از طرح های موجود خود، نهایت استفاده را ببرید.

کیت سایت کامل

برای وب سایت های خود یک طرح کلی ایجاد کنید

یکی از بخش های جدید المنتور 3.3، ویژگی درون ریزی  و خروجی گرفتن از المنتور می باشد. حالا می توانید سایت خود را به صورت کامل از جمله محتوا، طرح بندی، تنظیمات سایت و قالب ها را خروجی بگیرید. اگر سایت شما دارای برگه ها و نوشته های وردپرس بوده یا محصولات ووکامرس و انواع پست های سفارشی داشته باشد، همه را خروجی میگیرد.

اگر به صورت حرفه ای طراحی سایت انجام می دهد، این یک تغییر بزرگ برای شروع پروژه ها خواهد بود. زمانی که برای طراحی بخش های مختلف قرار می دهید، مانند فوتر، هدر، صفحات تکی و … می توانید صرف تغییر در سایت جدید کنید.

کل وب سایت شما به صورت یک فایل ZIP در آماده و می توانید در سایت جدید المنتوری خود درون ریزی کنید. این کار در سایت های جدید و همینطور سایت هایی که قبلا طراحی کردید انجام می شود. با استفاده از قابلیت پوسته ساز، اگر چندین نوع هدر، فوتر و … منتقل کنید، اختلالی در سایت ایجاد نشده و به راحتی می توانید از بین آنها یکی را انتخاب کنید.

کتابخانه کیت ها

قابلیت کیت ها این بار در کتابخانه

قابلیت جدید درون ریزی و خروجی گرفتن از قالب ها این امکان را داده تا ویژگی کیت ها به صورت کتابخانه در دسترس باشد.

کتابخانه جدید کیت ها، در پیشخوان وردپرس، در تب المنتور قرار دارد. این بخش شامل ده ها کیت سایت های طراحی شده می باشد. این کیت ها در دسته بندی های مختلف (نجاری، مسافرت، غذا) قرار دارند.

نمونه رنگ

 رنگ وب سایت را پیدا کنید

با قابلیت جدید رنگ آشنا شوید! با این کار بلافاصله از هر تصویری که در صفحه قرار دادید، رنگ های آن را استخراج کرده و برای ویجت های خود استفاده کنید. این قابلیت استفاده از افزونه های شخص سوم را از بین می برد.

اولین سایت های خود را با نسخه جدید اجرا کنید

نسخه جدید المنتور 3.3 در مورد ایجاد وب سایت های سریع تر و کارآمد تر معرفی شده است. با استفاده از کیت های خروجی گرفته شده، سایت بعدی خود را سریعتر اجرا کنید، رنگ های هر صفحه را پیدا کرده و سرعت کار را افزایش دهید.

امتیاز دهید

4/5 - (9 امتیاز)

اشتراک گذاری

آخرین مقالات

برچسب ها

لینک کوتاه

https://elementorfa.ir/?p=197990

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *