+

هانتانا سرویس جمع آوری و تحلیل رفتار کاربران وبسایت

سرویس های هانتانا

بازخورد

شما با استفاده از این محصول می‌توانید بازخورد، نظرات و اطلاعات کاربران را جمع آوری کرده و در جهت بهبود مشکلات وبسایت خود استفاده کنید.

هیت‌مپ

با استفاده از محصولِ هیت‌مپ، تمامی کلیک‌ها و حرکات ماوس کاربر را جمع‌آوری کرده و مانند یک حرارت‌سنج بر روی وب‌سایت شما نمایش‌ می‌دهد.

تابلو

تابلو به شما کمک می‌کند تا بتوانید بازدید کاربران را تحلیل کرده و به صورت نمودار‌هایی از نوع ساعتی و نمودار مقایسه‌ای در بازه‌های روزانه، هفتگی و یا دلخواه دریافت کنید.

نظرسنجی

ابزارک نظرسنجی، این امکان را به شما میدهد که سوال یا سوالات خود را طرح و نمایش دهید تا کاربران با جواب دادن به سوالات در روند بهبود تجربه کاربری شما سهیم باشند.

خبرنامه

با استفاده از ابزاک خبرنامه میتوانید مشخص کنید که ایمیل یا شماره موبایل و یا هر دو آنها را از کاربران دریافت نمایید. و از طریق پنل، ایمیل یا پیامک ارسال کنید.

برای مشاهده کامل جزئیات در مورد هر محصول می توانید به این لینک مراجعه کنید.

چه افرادی باید از هانتانا استفاده کنند: طراحان وب سایت سئو کار ها کارشناس دیجیتال مارکتینگ

سرویس بازخورد هانتانا

کی؟ چرا؟ چگونه؟

سوالات متداول

چرا باید از هانتا استفاده کنیم؟

هانتانا به شما کمک می‌کند بدون داشتن هیچ گونه دانش برنامه‌نویسی و فقط با استفاده از بازخورد و نظرات کاربرانتان تحلیل کرده و اطلاعات دریافتی را در جهت بهبود تجربه کاربری و درک نیاز کابران وب‌سایت استفاده کنید، که این یکی از مهمترین عامل افزایش تعداد کاربران و افزایش نرخ تبدیل (conversion rate) به مشتری های وفادار است.

اهداف هانتانا؟

در دنیای فناوری که هر روزه انواع وب‌سایت‌ها که با همدیگر در رقابت سختی قرار دارند تمام هدفشان کمک به کاربران است، که بتوانند تجربه بهتری داشته باشند. در این رقابت دشوار یکی از مهمترین عامل نگهدارنده کاربران و تبدیل آن‌ها به مشتری‌های وفادار، داشتن وب سایتی با تجربه کاربری آسان‌تری است.

ویژگی های هانتانا؟

برخی از ویژگی های هانتانا که آن ‌را با سایر رقبا متمایزتر می‌کند داشتن محصولاتی همچون تابلو (سرویس جمع آوری و تحلیل بازدید کنندگان)، اتصال به تلگرام، ارسال ایمیل انبوه، افزونه های فروشگاهی و … می باشد.

نحوه استفاده از سرویس رایگان 14 روزه

شما می‌توانید با ثبت نام از این آدرس ۱۴ روز از تمامی امکانات و محصولات هانتانا به صورت رایگان استفاده کنید.

برای پاسخ به سوالات بیشتر به پایگاه دانش هانتانا مراجعه کنید.