مقایسه صفحه ساز فلت سام با المنتور

سلام وقت بخیر

در انتخاب طراحی سایت بین انتخاب دو صفحه ساز به مشکل برخوردم

اولی المنتور پرو و دومی ux builder  خود قالب فلت سام.

میخواستم بدانم در مقایسه این دو کدام یک را پیشنهاد میدهید؟

شنیده ام سایت هایی که با المنتور طراحی میشوند سرعت کمتری نسبت به سایت هایی که با صفحه ساز اختصاصی فلت سام طراحی میشوند دارند.

همچنین برای طراحی سایت به صورت کامل با المنتور نیازمند یکسری پلاگین های دیگر المنتور هستیم که باز نیز در سرعت سایت تاثیر دارد….

ادد ان های المنتور و ویژگی های دیگر المنتور سرعت ساییت را نیز پایین میاورد ایا راهکاری برای این موضوع دارید یا طراحی سایت با فلت سام را پیشنهاد میدهید؟

پیشاپیش از پاسخ شما متشکرم

ارتمندم الیار پوراکبر

المنتور باز سوال شده در ۸ آبان ۱۳۹۸ در المنتور پرو.
افزودن نظر
5 پاسخ(ها)
بهترین پاسخ

با سلام

از نظر امکانات ، المنتور چون یک صفحه ساز متن باز هست امکانات خیلی بیشتری نسبت ux builder اختصاصی دارد. به این شکل بدون نیاز به کد نویسی میتوانید افزونه جانبی مورد نظر رو به رایگان در مخزن وردپرس پیدا کرده و استفاده کنید.

سرعت سایت هایی هم که با المنتور طراحی شده کاملا بستگی به نوع بهینه سازی شما در سایت داره.  استفاده زیاد افزونه های جانبی هم تاثیر داره ولی ویژگی جذابی که این افزونه های جانبی دارند غیر فعال کردن ویجت های استفاده نشده است. به این صورت که شما از 30 ویجت 2 ویجت را استفاده کرده اید، می توانید 28 تای دیگه رو غیر فعال کنید تا لود نشه.

در آخر هم پیشنهاد میشه از المنتور پرو استفاده کنید. افزونه المنتور در کنار افزونه های جانبی به خصوص افزونه ACF انقلابی در طراحی سایت می باشد.

کارشناس المنتور پاسخ داده شده در ۸ آبان ۱۳۹۸.
افزودن نظر

سلام.
چجوری ویجت های بدون استفاده یک افزونه رو غیر فعال کنیم؟!!

الیار عزیز در انتخاب المنتور پرو شک نکن. بدلیل امکان استفاده از افزونه های جانبی و تعداد کاربر زیاد، رشد و بزرگ شدن این افزونه روز به روز با سرعت بیشتری انجام میشه و همین مساله تضمین میکنه که در آینده از انتخاب امروزت پشیمون نشی

المنتور باز پاسخ داده شده در ۹ آبان ۱۳۹۸.
افزودن نظر

با سلام

هر افزونه دارای تنظیمات جداگانه ای می باشد. تقریبا تمامی افزونه های پولی که داخل سایت هستند این ویژگی رو دارند. داخل تنظیمات هر افزونه برید و ویجت های بلااستفاده را غیرفعال کنید.

کارشناس المنتور پاسخ داده شده در ۹ آبان ۱۳۹۸.
افزودن نظر

سپاس از پاسخ شما

من علاوه بر مطالعه صفحه افزونه دپیشنهادی شما متوجه عملکرد دقیق این افزونه نشدم ممکن است به طور خلاصه عملکردش را توصیف کنید؟

المنتور باز پاسخ داده شده در ۹ آبان ۱۳۹۸.
افزودن نظر

به طور مثال شما میخواید در داخل صفحه محصول تاریخ بروزرسانی یا نسخه محصول رو بنویسید ،برای این کار یا باید قالب تون این ویژگی رو داشته باشه یا باید با استفاده از کد نویسی فیلد های تاریخ و نسخه محصول رو قرار بدید.
با استفاده از این افزونه و المنتور میتونید بدون کد نویسی این فیلد های اضافی رو قرار بدید.

کارشناس المنتور پاسخ داده شده در ۹ آبان ۱۳۹۸.
افزودن نظر

پاسخ شما

برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ظوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید