پاپ آپ ساز المنتور : بهترین افزونه پاپ آپ برای وردپرس

پاپ آپ المنتور

افزونه المنتور طی آخرین بروزرسانی های خود، یک ویژگی های خیلی خوب اضافه کرده که در ادامه به آن می پردازیم.

حالا شما با المنتور بیشتر از طراحی صفحات می توانید کار کنید. ویژگی پاپ آپ را با صفحه ساز المنتور بسازید و با انیمیشن های مختلف پنجره های کاربری طراحی کنید.

سلام به آپ آپ ساز

آیا تا به حال با افزونه هیا مختلف پاپ آپ طراحی کرده اید؟اگر بله، پس میدانید که چجوری می توان با افزونه های جانبی این پاپ آپ ها را طراحی و مدیریت کرد.

ولی دیگه نیازی به افزونه های جانبی نیست!

با پاپ آپ ساز المنتور میتوانید پنجره های زیبا طراحی و زمان اجرا و بسته شدن را میدیریت کنید.مدیریت آسان تمامی پاپ آپ ها از یک مکان واحد.پس بدون نیاز به افزونه جانبی دیگر، پاپ آپ های حرفه برای وردپرس بسازید.این ویژگی فقط برای افزونه المنتور پرو موجود است.

 

از آنجا که این ویژگی فوق العاده امکانات زیادی برای کاربران ارائه کرده است، در اینجا نگاهی به ویژگی های آن میاندازیم.

طراحی فوق العاده، با استفاده از تمامی ویژگی ها و ویجت های المنتور

از آنجا که پاپ آپ ساز در محیط ویرایشگر المنتور کار میکنید، پس شما قادر به استفاده از تمامی ویژگی های صفحه ساز در ساخت پاپ آپ ها هستید.تصور کنید تمامی ویجت های المنتور را بتوانید در ساخت این پاپ آپ ها استفاده کنید، پس نیازی به نوشتن یک خط کد برای طراحی ندارید.

بذارید بگم، اگر بخواهید یک ویجت تایمر شمارش معکوس برای یک حراج بسازید، می توانید با افزودن ویجت آن و سفارشی کردن ظاهر ویجت، بدون نیاز به افزونه ای دیگر آن را بسازید.

 

پاپ آپ المنتور

 

یک رابط کاربری

همانطور که قبلا گفتم، برای ساخت پاپ آپ با افزونه های جانبی دیگر، باید بخش طراحی و مدیریت جداگانه ای داشته باشید. اما با استفاده از پاپ آپ ساز المنتور شما میتوانید تمامی بخش ها و پاپ آپ ها را در یک مکان واحد میدیریت کنید.

برای مدیریت و طراحی شما از یک رابط کاربری ساده با ویرایشگر المنتور رو برو هستید.شما حتی میتوانید با استفاده از گزینه جستجوگر المنتور بین پاپ آپ ها و برگه ها پرش کنید. این یعنی شما بدون نیاز به خروج از صفحه ساز تغییراتی را که لازم دارید انجام میدهید.

 

پاپ آپ المنتور

 

بدون نیاز به کد نویسی

از آنجا که این پاپ آپ ساز در محسط ویرایشگر المنتور کار میکند، پس مجبور نیستید تا چیز کاملا جدید یا متفاوتی یاد بگیرید.

بخوانید : 10 دلیل برای استفاده از صفحه ساز المنتور

رابط کاربری المنتور برای ساخت پاپ آپ بسیار ساده است.حتی اگر منتشر شود، تنظیم نمایش پاپ آپ و نحوه اجرا در صفحه مورد بسیار ساده است.

 

پاپ آپ المنتور

 

استفاده از ویجت های المنتور، وردپرس، ووکامرس برای تولید محتوا

اضافه کردن هر ویجتی در استفاده از ساخت پاپ آپ با المنتور خیلی آسان هست. حتی اگر بخواهید محتوای داینامیکی بسازید فقط با کشیدن و رها کردن ویجت ها در پاپ آپ این کار را انجام دهید.

برای مثال اگر بخواهید یک محتوای تبلیغاتی برای محصولی که دارید مشاهده می کنید زمانی که کاربر موس را روی محصول ببرید بسازید.

برای این پاپ آپ، شما میتوانید ویجت عنوان محصول ووکامرس، تصوی محصول، و قیمت محصول را در حالت داینامیک تنظیم کنید.این باعث میشود که پاپ آپ که ظاهر می شود، اطلاعات همان محصولی که کاربر تماشا می کند را نمایش دهد.اگر بخواهید مثلا زمانی که کاربر قصد خروج از صفحه را دارد این پاپ آپ نمایش داده شود. فقط کافیست در شرایط نمایش این گزینه را فعال کنید تا هنگام خروج پاپ آپ نمای شداده شود. شگفت انگیز نیست ؟

 

 

پاپ آپ المنتور

بدون تنظیم اضافی!

بهترین بخش در مورد پاپ آپ ساز المنتور، این است که شما لازم نیست افزودنی اضافی دانلود یا نصب کنید.تنها کاری که باید انجام بدید بروزرسانی ( اگر تا به حال این کار را انجام نداده اید ) به آخرین نسخه المنتور است.

شما میتوانید با پاپ آپ ساز برای سایت خود پنجره های تبلیغاتی ایجاد کنید.این سازنده به مراتب بهتر از چندین افزونه کار میکند، زیرا با صفحاتی که ایجاد کرده اید یکپارچگی بیشتری دارد.

 

پاپ آپ المنتور

 

بدون محدودیت در ایجاد پاپ آپ و صفحه

اگر قبلا از افزونه های ساخت پاپ آپ استفاده کرده باشید، متوجه شده اید که هر افزونه محدودیتی برای تعداد ساخت پاپ آپ دارد.

این مشکل در صفحه ساز المنتور وجود ندارد. شما میتوانید هر تعداد پاپ آپ در سایت خود داشته باشید. بدون هیچ هزینه اضافی پاپ آپ های آزمایشی بسازید و در وب سایت منتشر کنید.

 

پاپ آپ المنتور

 

قالب های آماده

گاهی اوقات وقتی برای طراحی از ابتدا برای پاپ آپ ندارید. پس باید چیکار کنید ؟ در این صورت باید از کتابخانه قالب های آماده استفاده کنید. پاپ آپ ساز المنتور پرو به همراه صد ها قالب آماده در دسترس است.

شما میتوانید از این قالب ها برای تبلیغات فروش، پاپ آپ ورود اعضا، فرم دریافت ایمیل و …. استفاده کنید.در حال حاضر المنتور با بیش از 100 قالب آماده که تنها با یک کلیک به صفحه اضافه و قابل ویرایش هست، در دسترس میباشد.

 

پاپ آپ المنتور

 

آسان ترین راه برای سفارشی کردن حالت نمایش

بهترین ویژگی پاپ آپ المنتور، هنگام انتشار است. شما میتوانید کنترل کامل چگونگی نمایش پاپ آپ را در دست داشته باشید.با ترکیب شرایط با یکدیگر، عملکرد پاپ آپ را بالا ببرید.

چه زمانی و برای چه کسی پاپ آپ نمایش داده شود. این ها ویژگی های شرایط نمایش پاپ آپ ها می باشد.

تنظیمات نمایش

در بارگذرای صفحه – با استفاده از این گزینه، شما میتوانید تعیین کنید پس از چند ثانیه پاپ آپ نمیاش داده شود.

در اسکرول – تعیین کنید پس از اسکرول به پایین یا به سمت بالا پاپ آپ نمایش داده شود.

در اسکرول به ویجت – این گزینه به شما اجازاه می دهد تا با رسیدن به یک کلاس یا ID پاپ آپ نمایش داده شود.

در کلیک – با استفاده از این گزینه، زمانی که یک کاربر روی یک بخش از صفحه، ویجت یا هر چیز دیگری که تعیین میکنید پاپ آپ نمایش داده شود.

پس از عدم فعالیت – این گزینه به شما اجازه میدهد تا بعد از اینکه کاربر در سایت فعالیتی انجام نداد پاپ آپ نمایش داده شود.

هنگام خروج از صفحه – این گزینه زمانی که کاربر نشانگر موس را از صفجه نمای خارج کرد پاپ آپ نمایش داده می شود.

 

پاپ آپ المنتور

 

این تمام تنظیمات برای نمایش پاپ آپ نیست! قوانین پیشرفته هنوز مونده.

تنظیمات قوانین پیشرفته

نمایش پس از نمایش X صفحات – این گزینه به شما اجازه میدهد که بعد از تعداد مشخصی صفحه که یک کاربر مشاهده میکند پاپ آپ نمایش داده شود.

نمایش پس از X جلسه – این گزینه به شما اجازه میدهد که بعد از تعداد مشخصی جسله (sessions) ذکه یک کاربر مشاهده میکند پاپ آپ نمایش داده شود

هنگام ورود از URL خاص – این گزینه به برای زمانی که کاربر از یک لینک خاصی که تعریف کرده اید وارد می شود پاپ آپ نمایش داده شود.

نمایش بعد از X بار – تعداد نمایش پاپ آپ در هنگا بستن یا باز کردن پاپ آپ

نمایش هنگام ورود از – با این گزینه شما می توانید هدف خود را برای نمایش پاپ آپ های خود هنگام ورود از صفحه خاص تعیین کنید.

مخفی برای کاربران وارد شده – با استفاده از این گزینه، می توانید پاپ آپ را از همه یا گروهی از کاربران در وب سایت خود مخفی کنید. زمانی که نمی خواهید پاپ آپ برای کاربران عضو نمایش داده شود.

نمایش در دستگاه ها – این گزینه اجازه میدهد تا پاپ آپ را در دستگاه های مختلف مانند موبایل یا تبلت نشان یا مخفی کنید.

 

پاپ آپ المنتور

همچنین اگر نیاز داشتید پاپ آپ که ساختید را بعد از چند روز غیر فعال کنید، کافیست از منو قالب ها – پاپ آپ ها طراحی مورد نظر را غیر فعال کنید.

 

آیا تا به حال با پاپ آپ ساز المنتور کار کرده اید ؟ تجربه خودتون را با ما به اشتراک بگذراید.

 

نظرات ارزشمند خود را به اشتراک بگذارید

هفده − یک =

امتیاز دهید

پاپ آپ ساز المنتور : بهترین افزونه پاپ آپ برای وردپرس
1 (20%) 1 vote
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در pinterest

آخرین محصولات

نیاز به کمک دارید؟ پیام دهید